Delta property Logo

O nás

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení", čo je našim cieľom.

Výsledkom dobre vykonanej práce sú kladné referencie spokojných klientov a obchodných partnerov.

Delta Property nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností.  

 

 

 

Delta Property je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných kozultantov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v Bratislave, Banskej Bystrici, Galante, Poprade, Kežmarku, Prešove a Šamoríne a Liptovskom Mikuláši. Aktuálne máme v ponuke viac ako 350 nehnuteľností a prekročili sme hranicu realizovaných obchodov v objeme 30 miliónov eur

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky.

Realitní konzultanti spoločnosti Delta Property sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). Po úspešnej certifikáci prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém - DELTA UNIVERSITY, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Každá kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.