Delta property Logo

Bc. Renáta Stopiak

Certifikovaný realitný maklér

tel.: +421 915 089 319
mail: renata.stopiak-ZVNC-deltaproperty.sk 

 

O realitnom svete som nevedela vôbec nič. Kamarátka ma zobrala na jedno stretnutie a tam sa to všetko začalo.  Začala som pracovať v jednej menšej realitnej kancelárii, ktorá zakladala pobočku v Bratislave. Ako sa hovorí, bola som hodená do vody a plav. Zasvätili ma do základných veci a ostatné som sa učila sama. Bola to skúška s ohňom. Ako väčšinu maklérov aj mňa všetci odmietali, nikto nechcel so mnou podpísať dohodu, nikto nič nechcel kupovať....  No napriek tomu som si povedala, že svoju pracú budem milovať a budem ju robiť s láskou, čo neskôr prinieslo úrodu. Medzičasom som odišla do novej realitnej kancelárie, kde som sa veľa naučila, stretla nových ľudí, prišli nové ponuky a úspešné obchody a šťastní klienti. No stále mi tam niečo chýbalo.... Na kongrese, ktorý organizuje Slovenská realitná únia som spoznala tím ľudí, ktorí obhájili titul „Naj realitná kancelária“  A ja som vedela, že tu chcem pracovať, tu sa chcem vzdelávať, tu chcem rozvíjať svoj potenciál a byť úspešná ako oni. Lebo oni si idú za svojím cieľom. Vždy chcem byť najlepšia v tom čo robím. Nedám sa odradiť počiatočným neúspechom. Prácu realitného makléra robím už 7 rokov, a je to nádherný pocit, keď vidíte, ako meníte životy iným, ako im plníte ich sny, aby sa stali skutočnosťou.  Pre toto milujem svoju prácu srdcom i dušou.

 

Referencie:

Moje veľké ĎAKUJEM patrí pani realitnej maklérke Bc. Renáte Stopiak za predaj môjho domu. Obzvlášť oceňujem príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, odborné znalosti, ochotu a časovú flexibilitu. Služby realitnej maklérky hodnotím veľmi vysoko a odporúčam každému, kto potrebuje využiť služby realitného makléra, ktorý si váži svojho klienta.🤗

RK Delta Property a specialne pani Stopiak nam pomohli pri realizacii kupy domu. Sme spokojni a byvame na mieste ktore sa nam paci. Ocenujeme pomoc s tvorivym riesenim vyziev ktore kazdy takyto proces prinasa. Srdecna vdaka :-)

Milada Kováčová

Bola som s pani Stopiakovou veľmi spokojná. Ústretová, veľmi príjemná, profesionálna. A prenájom sa podaril rýchlo a bez problémov.