Delta property Logo

Referencie klientov 

2 izbový byt Ružinov

Spolupráca s realitnou kanceláriou a s našou maklérkou Rebekou Jasenecovou predčila naše očakávania, čo sa týka profesionálneho prístupu, rýchlosti predaja a vybavenia administratívnych záležitostí okolo predaja za nás. Vybrali sme si túto realitnú kanceláriu spomedzi viacerých etablovaných realitných kancelárií, pretože na prvé miesto dávajú spokojnosť zákazníka a dbajú aj na detaily ako napríklad profesionálne nafotená nehnuteľnosť do inzerátu (so službou homestageing).

Simona Prochaczkova

100% spokojnosť

 

Rodinný dom Miloslavov

RK Delta Property a specialne pani Stopiak nam pomohli pri realizacii kupy domu. Sme spokojni a byvame na mieste ktore sa nam paci. Ocenujeme pomoc s tvorivym riesenim vyziev ktore kazdy takyto proces prinasa. Srdecna vdaka :-)

Michal Šplho

100% spokojnosť

 

Rodinný dom Miloslavov

Moje veľké ĎAKUJEM patrí pani realitnej maklérke Bc. Renáte Stopiak za predaj môjho domu. Obzvlášť oceňujem príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, odborné znalosti, ochotu a časovú flexibilitu. Služby realitnej maklérky hodnotím veľmi vysoko a odporúčam každému, kto potrebuje využiť služby realitného makléra, ktorý si váži svojho klienta.

Dana Soósová

100% spokojnosť

 

1 izbový byt na prenájom v Petržalke

Realitná kancelária poskytuje full service, od vyzdvihnutia kľúčov, manažovania obhliadok s potenciálnymi nájomníkmi vo vlastnej réžii až po vybavenie podpisu zmluvy s nájomnikom a následné prinesenie zmluvnej dokumentácie, čo ma časovo veľmi odbremenilo. Spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne.

Lucia Leonardi

100% spokojnosť

 
Rodinný dom, Blatná na Ostrove

Vďaka RK Delta Property a konkrétne p. Mrvovi dnes bývam vo svojom vysnenom domčeku. Nikdy by som neverila, že kúpa rodinného domu môže prebehnúť (z môjho pohľadu) tak hladko a bezproblémovo. Všetky starosti za mňa vyriešil práve on, zo všetkého našiel východisko a riešenie bez toho, aby som sa musela stresovať alebo starať. Som nadšená z ich prístupu a vrelo odporúčam každému. Veľká vďaka.

Marcela Sabinová

100% spokojnosť

Predaj 3 izbový byt Bratislava Ružinov

Bol som nadmieru spojokný. Perfektný prístup, profesionalita. Predali ste môj byt za plnú sumu. Vrelo odporúčam!!! :)

Erik Velický

100% spokojnosť

Predaj rodinný dom Bernolákovo

Chceme sa poďakovať touto cestou pánovi Mrvovi, za výbornú komunikáciu a spoluprácu pri predaji našich dvoch nehnuteľností. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.

Silvia Lenčová

100% spokojnosť

Predaj 3 izbového bytu Bratislava Ružinov

Ak chcete predať byt, tak ako ja, neváhajte kontaktovať Mgr.Jančiho. Stretnete sa s profesionálom v tejto oblasti, ktorý vám s úsmevom a fundovane poradí a vyrieši všetky problémy pri predaji bytu. Som presvedčený, že s výsledkom jeho práce budete spokojní tak ako ja.

Peter Pilárik

100% spokojnosť 

Predaj pozemku Dunajská Streda

Veľmi pekne ďakujem pánovi Jančimu za trpezlivosť, ústretovosť a ľudský prístup. V jeho osobnosti sa spája profesionalita s pochopením. Je to mladý usmiaty človek, ktorý sa nevzdáva, prekážky sú pre neho výzvou a začaté dotiahne do úspešného konca. Patrí mu moja vďaka , tam kde iní zlyhali on je jasný víťaz.Jednoznačne odporúčam.

Katarína Podstavková

100% spokojnosť 
Predaj 2 izbového bytu Bratislava

Pokiaľ potrebujete rýchlo a dobre predať nehnuteľnosť – jednoznačne odporúčam služby pána Michala Jančiho, predaj bytu mu trval 2 týždne – neskutočná profesionalita, pomoc a poradenstvo sú len niektoré devízy ktorými disponuje. Bola to radosť s ním spolupracovať – aj taký náročný proces akým predaj rozhodne je, bol zrazu jednoduchý. Ešte raz veľmi pekne ďakujem sa služby, ktoré v budúcnosti ešte určite (veľmi rád) využijem.

Martin Kvačkaj
100% spokojnosť 
Predaj 2 izbového bytu Ružinov - Bratislava

Maximálna spokojnosť s tímom Delta 👌🏻 určite odporúčam všetkými piatimi.Predaj bytu prebehol hladko a jednoducho. Ďakujeme 🤗🤗

Helen Hanko Mogoňová
100% spokojnosť  
Predaj bytu

Som veľmi spokojný, určite ich oslovím opäť.

Vlado Brdecka
100% spokojnosť 

 

Predaj 2 izbového bytu  Nové Mesto Bratislava

Veľmi dobrá spolupráca, profesionálny prístup. P. Janči našiel seriózneho zaujemcu za 2 týždne, pričom ešte vyjednal lepšiu cenu v prospech nás predavajucich. Výborná podpora počas celého procesu predaja a vybavenie a urýchlenie všetkých administratívnych úkonov. V podstate som okrem podpisu zmluvy nemusel nič riešiť.

Radoslav Olekšák
100% spokojnosť 
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Petržalka

Chcem sa poďakovať Mgr. Jančimu za skvelú spoluprácu pri predaji bytu a kúpe rodinného domu. Odporúčam využiť jeho služby každému kto chce mať istotu, že všetko bude prebiehať hladko a úspešne. Ďakujem a prajem veľa takto spokojných klientov.

Mirka Kopáčová Sekerková

100% spokojnosť 

Predaj 3 izbového bytu

Perfektná spolupráca, super prístup a ochota.

p.Kaňuková

100% spokojnosť 

Predaj 1 izbového bytu 

So službami a profesionalitou p. Fridmanovej som bola nad mieru spokojná. Veľmi rýchle, korektné jednanie a príjemný prístup. 10 bodov z 10. ĎAKUJEM. Odporúčam ďalej.

Barbora Zaharekova

100% spokojnosť 

Predaj apartmánu

Usilovný a odborne fundovaný. Ochotný pracovať v prospech klienta.

Jozef Broniš

100% spokojnosť 

Predaj garáže Bratislava

Top servis pri riešení realitného obchodu!

Michal Ondruš

100% spokojnosť 

Predaj rodinného domu Senec

Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť  

Eva Mayerova Petrulova

100% spokojnosť