Delta property Logo

Nájdeme nehnuteľnosť, ktorú hľadáte

Agent kupujúceho - čo obsahuje naša odborná asistencia?

 

Prieskum thu

Na úvod preskúmame trh. Na základe Vašich požiadaviek a predstáv "vyfiltrujeme" najvhodnejšie ponuky, ktoré sú aktuálne dostupné. Máme prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné, no častokrát sú najzaujímavejšie.

 

Profesionálne obhliadky

Na každú obhliadku sa náš certifikovaný realitný konzultant dokonale pripraví. Preverí za Vás technický stav a právny stav nehnuteľnosti, upozorní na pozitíva a negatíva každej ponuky.

Vyjednanie kúpnej ceny

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu so zástupcom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní vyjednať lepšiu cenu oproti cene ponukovej.

 

Financovanie

Vďaka nášmu finančnému poradcovi pomôžeme pri výbere hypotekárneho úveru. Zabezpečíme prípravu poistenia nehnuteľnosti a domácnosti. Zariadime potrebný znalecký posudok.

 

Právna ochrana

Technický stav je podstatný, ale ešte podstatnejší je stav právny. Náš skúsený tím v spolupráci s advokátmi preverí nehnuteľnosť tak, aby nenastalo žiadne nepríjemné prekvapenie. Postaráme sa o kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Revízia Rezervačnej zmluvy, Zmluvy o Budúcej Zmluve, Kúpnej zmluvy je samozrejmosťou.

 

"Deň D" - Úrady vybavíme za Vás

Sme pri Vás v deň podpisu, ideme s Vami k notárovi, kontrolujeme priebeh. Aj podpisovanie záložných zmlúvkúpnych zmlúvmá svoju postupnosť. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch.

 

Až po odovzdanie kľúčov

U nás sa obchodný prípad podpisom zmlúv nekončí. Asistujeme Vám pri protokolárnom odovzdaní, prepise u dodávateľov energií a médií.